Джерело безперебійного живлення 2E RE1500, 1500VA/900W, RM 3U, LCD, USB, 2xSchuko deshevo - купуй
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-RE1500
Габаритні розміри
Вага13.3 кг
Користувальницькі характеристики
ТипДБЖ серверів і мережевого обладнання
Вхідна частота, Гц50-60
Вхідна напруга162-295 В
Висота (unit)3 U
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Дисплей1
Додатковофункція "рестарт", автоматична стабілізація напруги AVR, функція "холодний старт"
ІнтерфейсUSB, опціональний SNMP-адаптер
Відносна вологість20 - 90%
Розміри (ВхШхГ)132x308x438
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажамонтований у стійку (rack mount)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму45 дБ
Встановлено батарей2 шт
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність900 Вт